ADRESS

c/o Kolonien
Telefonvägen 30, 11 tr
126 26 Hägersten

TELEFON

08-412 12 30

Vi som jobbar på DMTK

Anders Mejner

Systemvetare
anders.mejner@dmtk.se
070 822 15 51

Thomas Dahlgren

VD
thomas.dahlgren@dmtk.se
070 881 40 05

Johanna Wernqvist

Handläggare omgivningspåverkan
johanna.wernqvist@dmtk.se
076 134 07 10

DMTK AKUSTIK

Michael Morge

Akustiker
michael.morge@dmtk.se
070 715 47 44

Patrik Andersson

Akustiker
patrik.andersson@dmtk.se
073 037 62 63

Moa Wijkmark

Akustiker
moa.wijkmark@dmtk.se
072 454 85 40

DMTK BESIKTNING

Richard Morge

Byggnadsingenjör
richard.morge@dmtk.se
070 287 87 80

Alex Nielsen

Mät- och besiktningstekniker
alexander.nielsen@dmtk.se
073 393 86 38

Vijiith Sivasson

Arbetsledare
vijiith.sivasson@dmtk.se
070 811 03 39

Troy Kroonder

Mät- och besiktningstekniker
troy.kroonder@dmtk.se
073 093 34 08

Michal Maj

Mät- och besiktningstekniker
michal.maj@dmtk.se
073-540 74 27

DMTK BERGTEKNIK

Johan Lindberg

Berg- och sprängtekniker
johan.lindberg@dmtk.se
070 333 00 43

DMTK AB erbjuder tjänster inom sprängteknik, akustik och systemutveckling. Med vår specialistkunskap och erfarenhet kan vi leverera kvalitet i alla led.

Kontakta oss

08 – 412 12 30

c/o Kolonien
Telefonvägen 30, 11tr
126 26 Hägersten

Copyright 2022 | DMTK
SE559125334801

E-POST
ADRESS

c/o Kolonien
Telefonvägen 30, 11 tr
126 26 Hägersten

TELEFON

08-412 12 30

Vi som jobbar på DMTK

Anders Mejner

Systemvetare
anders.mejner@dmtk.se
070 822 15 51

Thomas Dahlgren

VD
thomas.dahlgren@dmtk.se
070 881 40 05

Johanna Wernqvist

Handläggare omgivningspåverkan
johanna.wernqvist@dmtk.se
076 134 07 10

DMTK AKUSTIK

Michael Morge

Akustiker
michael.morge@dmtk.se
070 715 47 44

Patrik Andersson

Akustiker
patrik.andersson@dmtk.se
073 037 62 63

Moa Wijkmark

Akustiker
moa.wijkmark@dmtk.se
072 454 85 40

DMTK BESIKTNING

Richard Morge

Byggnadsingenjör
richard.morge@dmtk.se
070 287 87 80

Alex Nielsen

Mät- och besiktningstekniker
alexander.nielsen@dmtk.se
073 393 86 38

Vijiith Sivasson

Arbetsledare
vijiith.sivasson@dmtk.se
070 811 03 39

Troy Kroonder

Mät- och besiktningstekniker
troy.kroonder@dmtk.se
073 093 34 08

Michal Maj

Mät- och besiktningstekniker
michal.maj@dmtk.se
073-540 74 27

DMTK BERGTEKNIK

Johan Lindberg

Berg- och sprängtekniker
johan.lindberg@dmtk.se
070 333 00 43

Vill du veta mer?

Vi på DMTK finns alltid tillgängliga för att svara på dina frågor. Kontakta oss, så pratar vi vidare om hur vi kan hjälpa just er på bästa sätt.

KONTAKTA OSS

DMTK AB erbjuder tjänster inom sprängteknik, akustik och systemutveckling. Med vår specialistkunskap och erfarenhet kan vi leverera kvalitet i alla led.

Kontakta oss

08 – 412 12 30

c/o Kolonien
Telefonvägen 30, 11tr
126 26 Hägersten

Copyright 2022 | DMTK
SE559125334801